Nivo Slider İletişime Geçin

Çamlıca Medicana Hastanesi Tüp Bebek ve Endoskopik cerrahi merkezinde, infertil(kısır) olan çiftlerin öncelikle değerlendirmesi yapılıp, kısırlığa yol açan nedenler bulunup, nedene yönelik tedavi planı çıkarmaktayız. Bu amaçla başvuran çiftlere bazı testler yapılmakta ve ultrasonografi ile de yumurtalık kapasiteleri belirlenmekte ve tedavi şeması çıkarılmaktadır.
Amaç her çifte tüp bebek yapmak değil, nedene yönelik tedavi çözümlerini bularak çiftlerin merkezimizden gebe olarak ayrılmalarını sağlamaktır.

Çamlıca medicana hastanesi Tüp Bebek ve Endoskopik Cerrahi Merkezinde en ileri teknikler ile şu an güncel olan bütün Tüp Bebekle ilgili işlemler yapılabilmektedir. Hastalarımızın bu tekniklerden en ileri şekilde ve kendilerini rahat hissedecekleri bir ortam oluşturulması amaçlanmıştır. Hasta memnuniyeti, güleryüz ve tıbbi anlamda başarılı olmak hedefimiz olup, bu hedefe çok kısa süre içerisinde ulaşılmıştır.

Tüp Bebek laboratuarı güncel gelişmeleri yakından takip edip, dünyada en iyi merkezlerde yeni uygulanan ve olumlu sonuçlar alınan yöntemleri hemen merkezimize adapte etmeyi başarmışlardır. Ekip bilinci ve inancı ile kısa süre içerisinde çok güzel başarılara imza atılmıştır.

Çamlıca Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde yalnızca tüp bebek işlemleri yapılmamaktadır. İleri düzeyde uygulanan endoskopik cerrahi yöntemleri ile de, karın açılarak yapılan eski konvansiyonel yöntemlerin yerine kapalı cerrahi (laparoskopik cerrahi) yöntemi ile kadın hastalıklarını ilgilendiren her türlü operasyon başarıyla uygulanmaktadır.


© 2008 Medicana Hospitals