Nivo Slider İletişime Geçin
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Tüp Bebek Merkezi Sorumlusu: Op. Dr. Düzgün Korkmaz

1974 Tunceli  doğumlu olan Dr.Düzgün KORKMAZ ilk ve orta öğrenimini Diyarbakır ve Mersinde , TIP Eğitimini  1997- yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde almıştır. İstanbul Üniversitesi Tıp fakültesi Kadın Hast. ve Doğum ABD dan 2003 yılında uzmanlık eğitimini almıştır. 2003 yılından beri Bahçelievler Medicana Hospıtals Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı , ve Tüp Bebek Ünitesinde 2008-2014 yıllarında çalışmış,  2015 yılından itibaren Bahçelieler Medicana Tüp bebek Ünitesi Direktörlüğü yürütmektedir. İlgilendiği Alanlar: Endoskopik Cerrahi (laparoskopi ve histereskopi), Jinekolojik Onkolojik Cerrahi ve Tüp bebek..

 
Doç. Dr. Yavuz Aydın

1969 Ordu doğumlu olan Doç. Dr. Yavuz Aydın, 1993 yılında Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tıp eğitimini almıştır. Uzmanlık eğitimini 1999 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde tamamlamıştır. 2014 yılından beri Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak görev yapmaktadır. İlgi Alanları:Endoskopik Cerrahi (laparoskopi ve histereskopi), Tüp bebek.

 
Embriyolog: Ebru Yiğit
 

1986 istanbul doğumlu olan Emb. Ebru YİĞİT 2008 yılında İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji bölümünde lisans eğitimini almıştır. 2010 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Histoloji ve Embriyoloji ABD da  yüksek lisans eğitimini tamamlamış, 2013 yılında ÜYTE embriyoloji sertifika programini Yeditepe Üniversitesi Hastanesinde bitirmiştir. 2009-2011 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ÜYTE Merkezinde, 2011-2012 yıllarında Göztepe Medical Park Hastanesi ÜYTE Merkezinde, 2013-2015 yıllarında Süleymaniye Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Eğitim Araştırma Hastanesi ÜYTE Merkezinde çalışmıştır. 2015 yılından itibaren Bahçelievler Medicana Hastanesi ÜYTE Merkezinde laboratuvar sorumlusu olarak görev yapmaktadır.

 
Embriyolog: Gökçe Dündar
 

1987 Çanakkale doğumlu olan Bio. Gökçe Dündar lisans eğitimini İzmir Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü'nde tamamlamıştır. Yüksek lisans eğitimine İstanbul Biruni Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Klinik Embriyoloji programında halen devam etmektedir.2010-2014 yılları arasında Güneşli Medicine Hospital Biyokimya Laboratuarı'nda görev almıştır.2017 yılından itibaren de Bahçelievler Medicana Hastanesi ÜYTE Merkezi'nde biolog olarak görev yapmaktadır.

 
Hemşire: Ayşe Çelik

İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu’ndan mezun oldu. Halen Bahçelievler Medicana Hastanesi Tüp Bebek Merkezinde sorumlu hemşire olarak görev yapmaktadır ve İstanbul Bilim Üniversitesi Florence Nightingale Hastanesi Hemşirelik Yüksekokulu Sağlık Bilimleri Enstitüsü’nde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

 
Hemşire: Yana Sulhan

1994'te Ukrayna’da Sağlık Meslek Lisesi’ni bitirdi. 2008'de Zaporizskiy Ulusal Teknik Üniversitesi’nin İşletme Bölümü’nden mezun oldu. Bahçelievler Medicana Hastanesi’nde 5 Yıldır tüp bebek merkezi hemşiresi olarak görev yapmaktadır.

 
Tüp Bebek Sekreteri: Birsel Atar

1987 Ortaköy Doğumlu Birsel ATAR Dr. Kemal Naci Ekşi Lisesi mezunu 2005 yılından beri Bahçelievler Medicana Hospıtals hastanesinde Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı Dr. DÜZGÜN KORKMAZ' ın asistanı ve Tüpbebek sekreteri olarak görev yapmaktadır.

 
 

© 2008 Medicana Hospitals